W związku z dynamicznym rozwojem Firmy SeniorHelp24, oferującej atrakcyjne zlecenia dla opiekunek oraz opiekunów osób starszych na terenie Niemiec, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

praca zdalna

Zadania:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych na terenie Niemiec

  • tworzenie bazy kandydatów do pracy, jak i jej aktualizacja oraz weryfikacja

  • utrzymywanie kontaktu z kandydatami do pracy

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych (głównie telefonicznych) jak i weryfikacja poziomu

  • znajomości języka niemieckiego

  • organizacja transportu na miejsce zlecenia

  • inne zadania administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • znajomość obsługi komputera MS Office (Exel, Word)

  • doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów rekrutacyjnych - mile widziane doświadczenie w branży opiekuńczej

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • otwartość oaz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • miłe usposobienie

  • empatia

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie - wsparcie ze strony innych członków firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz z rozwojem firmy - potrzebne narzędzia do pracy

  • elastyczne godziny pracy

Zachęcamy do aplikacji!

praca@senior-help24.pl | +48 507 560 757

Dział rekrutacji - Daniel Suchodolski

Logo 24 pc.png
1*shhHRcJ76LYFtoRXm6sG0g.png
SeniorHelp24 Deutschland.png
DobraSztela_edited.jpg
DobraSztela_edited.png

Opieka nad Seniorami na terenie Niemiec.

  • Facebook - Weiß, Kreis,
  • Instagram - Weiß Kreis
  • YouTube - Weiß, Kreis,
  • Twitter - Weiß, Kreis,

SeniorHelp24 sp. z o.o.

ul. Heleny Marusarzówny 6/87

94-041 Łódź